O FIRMIE

Zajmujemy się projektowaniem i budową alpinistycznych parków linowych, dziecięcych parków siatkowych oraz podwieszonych ścieżek w koronach drzew. Firma HMM Techniki Alpinistyczne działa na rynku krajowym od 1994 roku. Jej pomysłodawcą i mentorem jest instruktor alpinizmu PZA, inż. Henryk Nowacki.

  1. możliwych aranżacji i ilości tras, różnorodności i ilości atrakcji, obecności osobnej trasy szkoleniowej,
  2. stopnia przygotowania obsługi naziemnej i pracowników obsługujących ciągi linowe,
  3. wszelkich nowości wyróżniających park pozytywnie na tle standardów oraz poprawiających bezpieczeństwo
  4. detali, jakości materiałów, ogólnej stylistyki
  5. wyposażenia parku we wszystkie wymagane prawem elementy

krystalizuje oczekiwania, optymalizuje wydatki i tym samym pozwala osiągnąć krótszy okres zwrotu nakładów. Podpowiadamy, które miejsca warto odwiedzić, aby takie informacje zdobyć.

Firma HMM Techniki Alpinistyczne pozostaje z inwestorem przez wiele lat po realizacji inwestycji, przeprowadzając przeglądy okresowe wybudowanego parku, ocenę sprzętu ochrony indywidualnej, szkolenia załogi (również bhp), zmiany aranżacji obiektu, remonty, konsultacje, itp.

Rozszerzamy działalność projektową i wykonawczą na inne kraje, w tym Ameryki Południowej i Środkowej, takie jak: Chile, Urugwaj, Argentyna, Kostaryka. Zauważyliśmy, że prezentowana przez nas  architektura budowy parków linowych wzbudziła tam spore zainteresowanie.

Istotnym elementem dotychczasowego sukcesu pozostaje od kilku lat nasze centrum badawczo-rozwojowe, gdzie powstaje – od fazy projektu po realizację – wiele nowoczesnych prefabrykatów, materiałów budowlanych i elementów wyposażenia parków linowych, które po przejściu wymagających testów, wchodzą na stałe do produkcji.

Regułą stało się wyposażanie każdego, kolejnego obiektu w solidną dawkę nowych rozwiązań. Wciąż powiększamy dobrze wyszkolone grupy robocze. Przyroda i ekologia są dla nas ważne – wszelkie prace w naturalnym otoczeniu prowadzimy  w oparciu o przygotowane dla konkretnego miejsca raporty dendrologiczne. Cieszy nas wieloletnia satysfakcja klienta z dobrze zaprojektowanego i przemyślanego w każdym szczególe biznesu.

W wolnych chwilach wracamy do naszych nieprzemijających pasji: trekingów, wspinaczki wysokogórskiej, eksploracji jaskiń w odległych rejonach świata.

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi propozycjami i produktami.

Zespół HMM Techniki Alpinistyczne